Акція

Апарат для подології PODOLOG ECO

11011
Сервісне обслуговування
Hавчання

Апарат для педикюру

Апарат для подології PODOLOG ECO - оновлений, безшумний і надійний.

Представляємо вашій увазі оновлену версію відомого педікюрного апарату PODOLOG ECO який поєднує в собі високу ефективність, ергономічність і надійність у використанні.

У порівнянні з більш старою версією апарату, оновлена ​​версія значно тихіше і дозволяє спокійно спілкуватися з клієнтом. Це стало можливо завдяки додатковому захисті від шуму і нової конструкції мотора. Максимальний рівень шуму на апараті PODOLOG ECO становить 61дБ, при цьому не втрачається потужність пилососа, яка становить 190 л в хвилину.

Апарат для подології

Серйозним змінам піддалася ручка педікюрного апарату PODOLOG ECO- вона стала більш ергономічна і значно легше. Завдяки новому безщіткового мікромотору, апарат PODOLOG ECO став більш надійний і йогоресурс збільшився на 20%. Нова технологія-м'який старт, дозволяє Педикюрні апарату PODOLOG ECO міняти напрямок обертання мотора, не вимикаючи його.

Купити підкорений апарат

Завдяки новому контрастному дисплею, апарат PODOLOG ECO здатний показувати такі параметри як: число оборотів, напрямок обертання і повне стан всього апарату. Також апарат оснащений новими кнопками «M1», «М2», «М3» які дозволяють запам'ятовувати найбільш використовуються програми.

У комплект поставки входять:

Блок управління ПОДОЛОГ ЕКО
Ручка зі шлангом і висувним відділенням для фільтра
1 фільтр-накопичувач для збору пилу (встановлений в апараті)
1 посібник з експлуатації
1 буравчик для чищення механізму фіксації фрез
1 йоржик для щоденного чищення механізму фіксації фрез
1 циліндричний шаблон для калібрування фрез
Гарантія на електроніку - 2року

Купити апарат для подології

ТЕХНОЛОГІЯ PODOLOG

Апарат з пилососом або зі спреєм? Це питання часто задають собі фахівці, вибираючи апарат для педикюру. Для того щоб об'єктивно оцінити обидві техніки, компанія Hellmut Ruck GmbH провела незалежну експертизу в Інституті гігієни та Мікробіології Університету Еберхарда Карла (Тюбінген, Німеччина). Дослідження показали, що при використанні техніки "сухого всмоктування" робоче місце набагато менше забруднюється частинками пилу. На практиці це означає, що "сухе" всмоктування за критеріями безпеки однозначно перевершує апарати зі спреєм.

Чи варто Ваше здоров'я 10 Євро?
Безумовно, паперові фільтри для більшості підкорених апаратів коштують дешевше спеціальних біологічних фільтрів Podolog для дрібнодисперсного пилу. Виготовити такий фільтр відповідно до міжнароднихстандартами BIA набагато складніше і дорожче ніж звичайні «паперові мішки». Втім, різницю Ви побачите і відчуєте самі. Структуровані стінки біологічних фільтрів Podolog гарантовано затримують найдрібніші частинки пилу, в тому числі небезпечні і канцерогенні речовини груп II і III.

За ефективністю фільтри-накопичувачі Podolog повністю відповідають стандартам BIA (DIN IEC 68 / частина 2), які розроблені в Європі для медичного і стоматологічного обладнання. Але якщо при лікуванні і протезуванні зубів мова, як правило, йде про гіпсового пилу, то при апаратній педикюрі Ви щодня маєте справу з частками, що містять бактерії, віруси і грибки. Тому для Вашої особистої безпеки і здоров'я система фільтрації повинна бути максимально ефективною і надійною. Крім того, біологічні фільтри Podolog значно вигідніше з економічної точки зору, оскільки їх ємністьприблизно в 5 разів перевищує місткість звичайних паперових мішків.

Докладніше...
ВідгукиАпарат для подології PODOLOG ECO
Увійдіть щоб залишити відгук.

ДОСТАВКА

Замовлення по телефонам приймаються у робочі дні з 10:00 до 18-00

  • Доставка та встановлення обладнання в салоні/клініці клієнта провадиться представниками компанії "ВЛАРУС".
  • Доставка по Україні - "Нова Пошта"
  • Самовивіз

ОПЛАТА

Банківський переказ на розрахунковий рахунок Приват Банку - вся Україна.

  •   Оплата провадиться через зручний Вам банк, термінал, інтернет банкінг.
  •   На вказану Вами електронну адресу або моб. телефон надсилаються наші реквізити.   
  •   Після підтвердження переказу з Вами зв'яжеться наш менеджер і погодить спосіб доставки.

Увага:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару.

Апарат для педикюру Podolog Nova3S

Апарат для педикюру Podolog Nova3S

подробнее
Апарат для педикюру PODOLOG ONE

Апарат для педикюру PODOLOG ONE

подробнее
Комплект змінних фільтрів для Podolog Nova, 3 шт.

Комплект змінних фільтрів для Podolog Nova, 3 шт.

подробнее
Комплект змінних фільтрів для Podolog Eco / ONE, 3 шт.

Комплект змінних фільтрів для Podolog Eco / ONE, 3 шт.

подробнее
Шаблон для перевірки центрування фрез

Шаблон для перевірки центрування фрез

подробнее