Апарат міостімуляциі Vip-Line

102
Сервісне обслуговування
Hавчання

EF9FC008-3B6E-4523-A4C7-6308C315AF18(1)Vip Line Plus пропонує комплексне рішення корекції фігури, без відкатів, обмеження в харчуванні і гарантованим 100% результатом. Нижче описані 3 блоки (Transion, Isodgei і Limfogei) їх принцип роботи та результати. Тисніть Детальніше.

Целюліт, жирові відкладення і в'ялість м'язів є без сумніву найбільш непривабливими і поширеними проблемами у жінок. Під ожирінням ми розуміємо патологічний стан, обумовлений надлишковою вагою тіла, викликаним аномальним збільшенням жирової тканини, в порівнянні з середніми показниками, розрахованими для даної особи. Людина вважається огрядною, якщо її фактична вага на 10% перевищує теоретичне значення, розраховане за спеціальними формулами, що враховують вік, стать і розвиток скелетної системи. Для огрядних людей характерно значне збільшення маси жирової тканини, яка проникає в підшкірну сполучну тканину серед пучків обволакивающих м'язи волокон, і всередину самих м'язів, через перимизий (сполучну мембрану, що охоплює окремі пучки м'язових волокон). При цьому, крім збільшення кількості адипоцитів, також має місце збільшення обсягу тканинної рідини, в результаті порушення динаміки водного обміну і порушення роботи лімфи.

Докладніше...
Процедура
Лімфодренаж, Міостимуляція, Антицелюлітний масаж, Корекція фігури
Призначення
Для корекції фігури, Для контурингу овалу обличчя
Функційність
Багатофункціональний
Використання
Обличчя, Тіло
Країна виробник
Італія
Направлення
Косметологічне обладнання
Технології
Міостимуляція
ВідгукиАпарат міостімуляциі Vip-Line
Увійдіть щоб залишити відгук.

ДОСТАВКА

Замовлення по телефонам приймаються у робочі дні з 10:00 до 18-00

  • Доставка та встановлення обладнання в салоні/клініці клієнта провадиться представниками компанії "ВЛАРУС".
  • Доставка по Україні - "Нова Пошта"
  • Самовивіз

ОПЛАТА

Банківський переказ на розрахунковий рахунок Приват Банку - вся Україна.

  •   Оплата провадиться через зручний Вам банк, термінал, інтернет банкінг.
  •   На вказану Вами електронну адресу або моб. телефон надсилаються наші реквізити.   
  •   Після підтвердження переказу з Вами зв'яжеться наш менеджер і погодить спосіб доставки.

Увага:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару.