Дерматоскопи

На сторінку:
"VIDIX 4.0 цифровий відеодерматоскоп, робоча станція"

"VIDIX 4.0 цифровий відеодерматоскоп, робоча станція"

подробнее
"VIDIX 4.0 портативний цифровий відеодерматоскоп"

"VIDIX 4.0 портативний цифровий відеодерматоскоп"

подробнее
"VTRACK 4.0 цифрова відеодерматоскопіческая платформа"

"VTRACK 4.0 цифрова відеодерматоскопіческая платформа"

подробнее
Дерматоскопи

 

Vidix 4.0 - сучасний поліфункціональний пристрій, спрямований на діагностику і лікування дерматологічних захворювань. Відеодерматоскоп купити за середньою ціною в місті Києві можете прямо зараз. Застосування пристрою дозволить підвищити якість обслуговування медичних центрів, що допоможе завоювати вдячність і довіру пацієнтів. 

 

Для яких послуг ви можете цифровий дерматоскоп купити 

 

Устаткування дозволяє діагностувати різні патологічні процеси, виділяти межі ділянок онкоклітин. В процесі відеоогляду епідермісу оформляються якісні результати, на фото чітко зображений підрахунок волосяних фолікулів, можливо визначення щільності шкіри, враховуються закономірності дерматологічної науки на мікроскопічному рівні. В апарат вбудовано такі функції: 

  • Здатність збільшення проекції зуму розвивається в 150 разів. 

  • Висока роздільна здатність знімка. 

  • Подвійний екран. 

  • Швидкий зв'язок між камерою та екраном. 

  • Переважаюча якість роботи. 

  • У комплект входить usb кабель, камера. 

Дерматоскопі купити можна для проведення якісних діагностичних процедур і отримання швидкого результату. Будь який медичний центр зобов'язаний удосконалювати систему технологічного контролю, призначену для здійснення перевірки здоров'я хворих. 

 

Сучасне обладнання підвищить точність діагностики 

 

Експертне пристрій дозволяє виявити розвиток хвороби на ранніх стадіях, система оснащена подвійним екраном, що дозволяє добре розглянути зображення і точно діагностувати захворювання.Дана модель є єдиним дерматоскопом з наявністю декількох насадок, що необхідно для комфортного огляду патологій, які локалізуються в важкодоступних місцях. Щоб дізнатися, яка на відеодерматоскоп ціна - надішліть запит через форму на сайті. Дерматоскоп купити дешево цілком можливо, наша компанія безпосередньо імпортує обладнання з Італії та Південної Кореї. 

Vidix - новітня система, що дозволяє побачити мікроскопічні зміни епідермісу, які впливають на результат лікування. Простий, зручний інтерфейс обладнання зрозумілий користувачеві будь-якого рівня. Сучасний відеодерматоскоп купити буде вигідно і косметологічному і медичному центру, де на перше місце ставлять високу точність діагностики, швидкий час обслуговування кожного клієнта і надання декількох послуг за один сеанс.