Dual Lumiere (Long Pulse)

Dual Lumiere (Long Pulse) – ефективне рішення для омолодження та видалення дефектів шкіри

Докладніше...
Сервісне обслуговування
Hавчання

Dual Lumiere (Long Pulse) - це новітня лазерна установка, яка ефективно усуває косметичні дефекти, пов'язані з судинним компонентом.
Лазерний промінь обладнання проникає досить глибоко в шкіру, усуває косметичні порушення і не призводить до формування побічних ефектів. Установку використовують і для видалення небажаного волосся.
Тому процедури, що виконуються за допомогою Dual Lumiere (Long Pulse), абсолютно безпечні для пацієнтів, не вимагають тривалого реабілітаційного періоду.

Де використовується Dual Lumiere (Long Pulse)
У флебології багатофункціональна установка застосовується в терапії порушення судинного малюнка у пацієнта. Dual Lumiere (Long Pulse) допомагає прибирати темні кола та телеангіектату. Long Pulse лазер завдяки довжині хвилі 1064 нм здатний проникати на глибину до 3-5 мм, що призводить до коагуляції (запобігання активній кровотечі) судин. Очевидний результат з'являється вже після першої процедури! Dual Lumiere (Long Pulse) лікарі використовують і в усуненні варикозної хвороби, а також за наявності проблем судинного генезу на обличчі, тому що довгохвильовий неодимовий лазер (довжина хвилі досягає 1064 нм) відмінно поглинає синій спектр.

У косметології апарат застосовується і для ефективної епіляції волосся незалежно від їх особливостей (світле, сиве або тонке волосся), лазер безпечний для людей із засмаглою шкірою або темним відтінком шкірних покривів. На довжині хвилі 1064 нм відбувається руйнування судинної частини волосяного фолікула – завдяки такій методиці вдається домогтися відмирання волосся в ділянці впливу. Активний і глибокий вплив лазера стимулює зростання та активний розвиток нових колагенових волокон, що надає шкірі пружності та створює ефект омолодження.

Як працює обладнання
На довжині хвилі 1064 нм використовується імпульс 300 мс - це комбіноване рішення для одночасного відбілювання шкіри і проведення її омолодження. Лише клітини з наявністю гіперпігментації поглинають лазер, тому здорова шкіра не відчуває впливу променя. Паралельно в деструктивних клітинах із надмірним вмістом меланіну відбувається стимуляція вироблення колагену (компонента сполучної тканини), що створює ефект омолодження, підтяжки шкіри. Нерідко процедури на Dual Lumiere (Long Pulse) використовують після пілінгу для відновлення структури шкіри.

555555-min(1)

Розмір вихідного променя
Лікар обирає необхідний для пацієнта розмір вихідного променя (від 2 до 20мм) звичайною заміною наконечника. Система здатна до розпізнавання вихідного променя в автоматичному режимі — це підвищує зручність користування апаратом та безпеку його застосування.

dl3-spot-size-min(1)

Регульований розмір вихідного променя
Вибрати розмір променя можна шляхом заміни одного наконечника на інший. Основна система розпізнає розмір вихідного променя автоматично для забезпечення зручності та безпеки користувача.

dl3-right-min(1)

Вбудована камера на наконечнику
Dual Lumiere (Long Pulse) оснащений вбудованою камерою на наконечнику, завдяки чому лікар може докладно розглянути уражену ділянку: зображення виводиться на спеціальний монітор. Область можна збільшити у 5 разів – це дає широкі можливості для якісного лікування.

ld3-l-min

Кріосистема
Апарат обладнаний спеціальною охолоджувальною системою. Кріосистема розпорошує особливу суміш, яка потрібна для заспокоювання шкіри, зниження неприємних відчуттів пацієнта під час процедури. За допомогою кріогенного компонента можливість побічних ефектів після процедури зводиться до мінімуму.

1-min-1(1)

Автоматичне калібрування системи
Незважаючи на довгий час використання, лікування цим пристроєм залишатиметься ефективним і надійним, оскільки автоматичне калібрування системи забезпечує послідовний і стабільний вихід енергії.

4-min

Зрозумілий інтерфейс
Завдяки доступному і зрозумілому інтерфейсу керування установкою стає максимально простим. Апарат оснащений монітором з сенсорним управлінням та великою кількістю функцій для зручності користувача. Автоматичне калібрування системи, як одна з функцій обладнання, підвищує надійність пристрою і точність роботи на ньому.

3-min(1)

Dual Lumiere (Long Pulse) – обладнання високого класу, яке активно використовується в косметологічних кабінетах для проведення процедури омолодження шкіри, видалення вікових змін, ділянок пігментації та інших естетичних дефектів.

Докладніше...
ВідгукиDual Lumiere (Long Pulse)
Увійдіть щоб залишити відгук.

ДОСТАВКА

Замовлення по телефонам приймаються у робочі дні з 10:00 до 18-00

  • Доставка та встановлення обладнання в салоні/клініці клієнта провадиться представниками компанії "ВЛАРУС".
  • Доставка по Україні - "Нова Пошта"
  • Самовивіз

ОПЛАТА

Банківський переказ на розрахунковий рахунок Приват Банку - вся Україна.

  •   Оплата провадиться через зручний Вам банк, термінал, інтернет банкінг.
  •   На вказану Вами електронну адресу або моб. телефон надсилаються наші реквізити.   
  •   Після підтвердження переказу з Вами зв'яжеться наш менеджер і погодить спосіб доставки.

Увага:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару.

Лазерна система More-Xel Dual Accento Nd:Yag + Alex

Лазерна система More-Xel Dual Accento Nd:Yag + Alex

подробнее