Мезотерапія

На сторінку:
LIPGLAM X6

LIPGLAM X6

подробнее
SKINREPAIR

SKINREPAIR

подробнее
BTX

BTX

подробнее
BRIGHT EYES

BRIGHT EYES

подробнее
Meso ox Зміцнення

Meso ox Зміцнення

подробнее
Meso ox Фосфатидилхолин +Дезоксихолат

Meso ox Фосфатидилхолин +Дезоксихолат

подробнее
Meso ox Відбілення

Meso ox Відбілення

подробнее
Meso ox Схуднення

Meso ox Схуднення

подробнее
CELLUSHOOCK+

CELLUSHOOCK+

подробнее
HYALURONIC ACID 3%

HYALURONIC ACID 3%

подробнее
Мезотерапія

Виробничий процес

Всі наші трансдермальні продукти (Meso ox) виробляються в нашому чистому приміщенні, Об'єкт класу 7000. Співробітники нашої лабораторії працюють в асептичному середовищі, під ламінарними установками, що фільтрують.
Продукти Meso ox стерилізуються фільтруванням. Більшість інших виробників стерилізують автоклавуванням (високий тиск, гаряча пара - 121°C), що може призвести до пошкодження активних інгредієнтів продукту та зменшити його концентрацію. При використанні методу фільтрації відсоток активні інгредієнти не змінюються, а це означає, що кінцевий продукт є більш ефективним.

Процес фільтрації

Отримані розчини продавлюють через спеціальний стерильний мембранний фільтр 0,22 мкм відділення мікроорганізмів і зважених частинок від кінцевого продукту. Усі активні інгредієнти проходять через мембрану та не містять бактерій, грибків та частинок.
Стерильна фільтрація проводиться за низької температури, завдяки чому всі інгредієнти залишаються стабільними і не псуються.
Відфільтровані продукти негайно розливають у стерильні флакони та закупорюють.
Процес фільтрації, розливу та закупорювання повністю автоматизований і безперервний, що гарантує збереження стерильності кінцевого продукту. Всі ці процедури проходять під масивним ламінарним блоком при септичних станах.

Упаковка продукції

Для наших продуктів ми використовуємо лише фармацевтичні флакони Schott, всі етапи виробництва яких контролюються за допомогою системи управління якістю, яка орієнтована на DIN ISO 9001:2000 GMP.
Пробки для ін'єкцій, які використовуються для закриття флаконів після заповнення, виготовляються компанією West. Гумові пробки виготовлені із бромбутилового матеріалу. Пробки промивають з остаточним полосканням у воді для ін'єкцій та упаковують у чистому приміщенні класу 100 у стерилізований BAG™. Для остаточного закриття флаконів ми використовуємо Flip-Off® CCS, що легко відкривається, алюмінієві ущільнення, які ідеально підходять для використання в септичних операціях, оскільки вони сертифіковані на біологічне навантаження і чистоту.
Ці кроки та продукти повинні забезпечити безпечне транспортування та зберігання нашої продукції. Ці заходи також вживаються для запобігання зараженню грибками, бактеріями та іншими елементами під час транспортування та зберігання.

Контроль якості

Після виробництва всі заповнені флакони поміщаються на карантин до проведення випробувань контролю якості.
Тести включають мікробіологічні тести на наявність бактерій, грибків та дріжджів, тести на стабільність, тести pH та 100% візуальні тести, щоб переконатися у відсутності твердих частинок та відсутності витоків. Ця процедура гарантує, що продукція завжди відповідає заявленим характеристикам на вигляд, стерильності та якості.
Звіт про випуск (сертифікат аналізу) видається на кожну партію продукції. Лише після цього продукт готовий до продажу.