Міостимуляція

На сторінку:
Апарат міостімуляциі Vip-Line

Апарат міостімуляциі Vip-Line

подробнее
Міостимуляція

Апарат міостімуляциі

Апарат міостімуляциі - це косметологічне обладнання для стимуляції (скорочення) м'язів в умовах салону краси або клініки. Залежно від типу корпусу, потужності, кількості програм і аплікаторів Електроміостимулятори діляться на міостимулятори для обличчя і тіла. На шляху до певного результату, Ви можете вибрати міостімулятор для схуднення, міостімулятор для м'язів ніг, сідниць, рук або інших зон тіла, які потребують корекції.

Апарат для міостимуляції

Апарат для міостимуляції для м'язів або, як його ще називають, Електроміостимулятори, дозволяє впливати на недоліки фігури за допомогою імпульсного мікрострумами. Процедура миостимуляции впливає на всі групи м'язів, в тому числі і ті, які в звичайних умовах складно тренувати і підтягнути. Після впливу активізується зростання м'язових волокон, нормалізуєтьсялімфо і кровообіг, прискорюються обмінні процеси в організмі. Один півгодинний сеанс миостимуляции тіла замінює виснажливу тренування в спортзалі - це головна перевага процедури для ваших клієнтів.

Переваги апаратів міостімуляциі

Існують апарати миостимуляции для опрацювання м'язів обличчя, шиї і тіла або тільки для однієї з зон. Важливою відмінністю професійних апаратів міостімуляциі від домашніх є регулювання сили скорочень м'язів і набір електродів, які можна обробляти дезінфікуючими засобами. Домашні міостимулятори індивідуальні і не можуть використовуватися для кількох людей, з-за неможливості дезінфекції. В асортименті компанії Вларус - тільки професійні апарати для миостимуляции.

Як вибрати апарат для миостимуляции?

Головна відмінність професійних міостимуляторів - потужність, плавністьрегулювання, кількість програм впливу та зон, які можна опрацювати. Перед тим, як купити апарат для міостімуляциі тіла, рекомендуємо визначитися з метою впровадження цієї процедури. Якщо ви хочете:

  • надавати повний спектр процедур миостимуляции і маєте великий потік клієнтів на сеанси корекції фігури - варто вибрати більш потужний апарат з плавним регулюванням інтенсивності, автоматичними і ручними настройками і повним набором електродів (для обличчя та шиї, грудей, тіла).
  • впровадити процедуру миостимуляции, щоб розширити лінію процедур по тілу - рекомендуємо звернути увагу на класичні апарати з базовою комплектацією і автоматичними настройками.
  • впровадити процедуру миостимуляции, щоб розширити лінію процедур по обличчю - вибирайте апарат з відповідною функцією і набором електродів. міостимуляторитільки для тіла в цьому випадку не підходять, тому що не мають програм для опрацювання м'язів обличчя.