Shapinpulse

Естетичний ліполіз для корекції фігури всього за 30 хвилин. Ідеально підходить як для чоловіків так і для жінок. SHAPINPULSE, інноваційна технологія корекції фігури, яка спеціально протидіє локалізованим і дифузним жировим відкладенням на животі, стегнах, сідницях, стегнах і руках.

Докладніше...
Сервісне обслуговування
Hавчання
shapeinpulse_header4%20(1)(2)"Естетична ліпосакція без хірургії" Лікування доданими лазером, здатне значно ЗМЕНШЕНШИТИ жировий прошарок, який має тенденцію відкладатися в певних областях, таких як живіт, стегна, сідниці, руки, спина. Залишаючи компактну і еластичну тканину всього за 30 хвилин імпульсного випромінювання для сильного впливу, але при цьому ніжний для шкіри, абсолютно приємний, неінвазивний і повністю безпечний, ідеально підходить для чоловіків і жінок. Жирові клітини УМЕНЬШЛІСЬ вже через 4 тижні після процедури. Ефекти SHAPINPULSE ТРИВАЮТЬ і НАКОПИЧУЮТЬСЯ з плином часу. Тільки один сеанс на одну оброблювану область. Два сеанси на одну область для більш вираженою жирового прошарку. Результати видно, зокрема, на жирових відкладеннях, що чинять опір дієті і щоденним фізичним вправам, де Shapinpulse дає дивовижні результати. Дійсна альтернатива класичної хірургічної ліпосакції. Технічні характеристики. Механізм дії лазера створює температуру від 42 до 47 градусів по відношенню до складу жирового паннікулюса, який досягає підшкірних тканин і випромінює «запас енергії» білих адипоцитів, створюючи дірки в клітинній мембрані, таким чином збільшуючи її проникність, крім того, викликає розщеплення тригліцеридів, трансформуючи жир в рідкому стані, який залишає жирові клітини і поміщається в позаклітинний простір. На цьому етапі легше позбутися від жиру природним шляхом, оскільки він знаходиться у формі, яка робить його доступним негайно. Виведення відбувається через кровотік, а також через лімфатичну систему. З цього, після сеансу Shapinpulse, рекоммендуємо дренажні процедури, протягом 3 днів після сеансу. Точний час, протягом якого виділився жир, якщо його не злити, може знову відкладатися в клітинах жирової тканини. Механізм дії 4-х маніпул. Вони визначають температуру епідермісу і поступово доводять її до приблизно 18 ° C, а потім підтримують її постійною протягом всієї процедури, створюючи відчуття «свіжості» на шкірі. Активація цього механізму у відповідь на холод створює велику здатність розсіювати жир «терморегуляції тіла» Бруно у вигляді теплової енергії, а також забезпечує максимальний комфорт. ДОКАЗОВІ ЕСТЕТИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ Значне ЗМЕНШЕННЯ розміру жирових клітин, що призводить до втрати сантиметрів небажаних жирових відкладень абсолютно природне і приємне способом. Процедура лазерного ліполізу SHAPINPULSE, з сильною дією, але ніжна для шкіри, ефективно коригує форми тіла чоловіків і жінок і повністю безпечна. Процедура лазерного ліполізу SHAPINPULSE, з сильною дією, але ніжна для шкіри, ефективно коригує форми тіла чоловіків і жінок і повністю безпечна. Протоколи лікування дуже короткі: 1 СЕСІЯ ТІЛЬКИ для недоліків, присутніх в незначній мірі 2 СЕСІЇ для недоліків, присутніх в значній мірі ДІЯ І РЕЗУЛЬТАТИ: Результати кожної процедури збільшується накопичувально, досягають піку через 4 тижні після останньої сесії.

ПЛЮС

 Тривалість процедури 30 хвилин Надзвичайно короткий протокол лікування: 1 або максимум 2 сеанси Максимальна безпека і комфорт завдяки охолоджуючій маніпулі з датчиками для безперервного зчитування температури Персоналізоване лікування завдяки керованої маніпулі і незалежному регулюванню Не вимагає присутності оператора під час лікування
 1060 нм діодний лазер з імпульсним світлом.  Апарат має медичну, європейську сертифікацію.
 Технічні характеристики:  Довжина хвилі діода: 1060 нм Робочий режим: імпульсний Інтерфейс: 10,4 "кольоровий сенсорний РК-дисплей Розміри одного наконечника: 4 х 8 = 32 см2 Вихідна потужність: 50 Вт для одного наконечника, регульована від 0,9 до 1,5 Вт / см2 Охолодження: Внутрішній цикл водяного охолодження з системою охолодження + охолодження наконечника за допомогою елемента Пельтьє Клас безпеки: 4 Розміри: 50 x 85 x 190 см Вага обладнання (в т.ч. з аксесуарами): 80 кг

Пропозиція придбання обладнання від компанії «Вларус» на правах ексклюзивності:

1.Ексклюзів на 6 міс:

Протягом 6-ти місяців компанія «Vlarus» не має права продажу даного обладнання в регіоні (Місті), де розміщено підприємство покупця.

2.Маркетінговая підтримка 3 місяці:

Маркетингова команда «Vlarus» розробляє стратегію просування апарату .Продвіженіе в Google, таргетинг + просування в fb і instagram. Бюджети «Vlarus».

Період 3-х міс. Всі напрацьовані матеріали передаються клієнту.

3.ТО 3 роки безкоштовно.

4.Поездка в Італію.

Деталі уточнюйте у наших менеджерів.

Докладніше...
Країна виробник
Італія
Призначення
Для корекції фігури
Використання
Тіло, Обличчя
Технології
Діодний лазер
Направлення
Косметологічне обладнання, Лазерні системи
Процедура
Ліполіз, Корекція фігури
Функційність
Моноапарат
ВідгукиShapinpulse
Увійдіть щоб залишити відгук.

ДОСТАВКА

Замовлення по телефонам приймаються у робочі дні з 10:00 до 18-00

 • Доставка та встановлення обладнання в салоні/клініці клієнта провадиться представниками компанії "ВЛАРУС".
 • Доставка по Україні - "Нова Пошта"
 • Самовивіз

ОПЛАТА

Банківський переказ на розрахунковий рахунок Приват Банку - вся Україна.

 •   Оплата провадиться через зручний Вам банк, термінал, інтернет банкінг.
 •   На вказану Вами електронну адресу або моб. телефон надсилаються наші реквізити.   
 •   Після підтвердження переказу з Вами зв'яжеться наш менеджер і погодить спосіб доставки.

Увага:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару.

Апарат міостімуляциі Vip-Line

Апарат міостімуляциі Vip-Line

подробнее
ENDOSPHERES AK Sensor

ENDOSPHERES AK Sensor

подробнее