Відновлювальний олівець для нігтів Peclavus

54021
Сервісне обслуговування
Hавчання

Відновлюючий олівець для нігтів Nagel Pflegestift

В останні роки спостерігається підвищений інтерес лікарів-дерматологів, косметологів та інших фахівців до захворювань нігтьових пластинок. Пов'язано це з великим зростанням захворюваності населення, а також з труднощами в діагностиці та лікуванні тих чи інших змін нігтів. За даними літератури всього 10% дорослого населення світу мають здорові нігті.

Відновлюючий олівець Peclavus

Вітчизняні та зарубіжні вчені відзначають, що на частку грибкової інфекції припадає близько 50% всіх змін нігтів, в іншому відсотку випадків ми маємо справу з неінфекційними хворобами нігтьових пластин, які прийнято називати оніходістрофія. Дістрофія- патологічний процес, що виникає в зв'язку з порушеннями обміну речовин і характеризується появою в клітинах і тканинах кількісно і якісно змінених продуктів обміну. Ониходистрофия -трофічні зміни нігтьової пластинки, ложа нігтя і нігтьових валиків, які характеризуються зміною кольору, форми, розмірів, стану зовнішньої поверхні, щільності, а також її дотику з нігтьових ложем, обумовлені неінфекційними причинами.

оніходістрофія - найбільш поширені захворювання нігтьових пластин, на частку яких припадає близько 1/3 всіх звернень.

оніходістрофія нігтів є не тільки самостійним захворюванням, але і можуть бути симптомом різних захворювань. В основі патологічного процесу лежить порушення трофіки нігтьової пластинки, ложа і нігтьових валиків, що призводить до дистрофії: в вигляді деформації, стоншування і розшаровування нігтьової пластинки. Зміни форми, структури та кольору нігтьових пластинок нерідко призводять до психоемоційних розладів і знижують якість життя хворих.

Купити відновлює олівецьPeclavus

В дерматології прийнято виділяти такі групи оніходістрофія:

• трофічні зміни при внутрішніх, інфекційних, нервово-психічних, ендокринних і інших системних захворюваннях;

• зміни нігтів при різних шкірних захворюваннях (псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, гніздова алопеція та ін.);

• захворювання нігтів, пов'язані з впливом місцевих факторів (механічні, фізичні, хімічні та біологічні).

В комплексному лікуванні оніходістрофія застосовують медикаментозні засоби, хірургічне втручання і фізіопроцедури. На сьогоднішній день лікар дерматолог обмежений у виборі засобів зовнішньої терапії. При лікуванні оніходістрофія використовуються різні масляні розчини, рослинні ванночки, креми та мазі, нерідко містять в своїй основі кортикостероїди, при використанні яких підвищується ризик розвитку побічнихефектів, в тому числі і приєднання вторинної інфекції. Через нігтьову пластинку лікарські речовини проникають дуже складно, що сильно ускладнює лікування дистрофій нігтів.

Виходячи з вищевикладеного, ми вивчили клінічну ефективність відновлює олівця «Peclavus» в терапії оніходістрофія. Відновлюючі і регенеруючі властивості олівця «Peclavus» базуються на запатентованій формулі носія біологічно активних речовин. З його допомогою речовини, незамінні для нормального росту нігтя, швидко і практично без втрат доставляються безпосередньо в область матриксу та зону росту нігтьової пластини. Основними компонентами кошти є амінокислота пролін і вітамін біотин. Діючи синергично, ці речовини за короткий проміжок часу відновлюють структуру нігтьової субстанції і стимулюють ріст нігтів.

Купити відновлює олівець для нігтів NagelPflegestift

Матеріали та методи

Дослідження, критерієм включення в яке служив клінічний діагноз ониходистрофии, підтверджений негативними даними мікроскопії патологічного матеріалу, проводили на базі кафедри шкірних та венеричних хвороб лікувального факультету ММА ім. І. М. Сеченова. Мета дослідження: вивчення ефективності та переносимості препарату відновний олівець для нігтів «Peclavus» при лікуванні оніходістрофія.

Для зручності подальшого аналізу отриманих результатів був розроблений протокол дослідження, в якому поряд з даними анамнезу фіксувалися скарги і клінічні симптоми до, в процесі і після закінчення лікування, а також лабораторні показники.

Результати терапії оцінювали, як клінічно, так і лабораторно. Клінічну ефективність аналізували по динаміці регресу наявних симптомів захворювання за загальноприйнятою 4-бальноюшкалою (0 - відсутність; 1 - слабко виражені; 2 - помірні; 4 - сильні). Для об'єктивізації отриманих результатів всіх пацієнтів фотографували до лікування відновлює олівцем «Peclavus», і відповідно через 15 днів, 1 та 2 місяці від початку терапії, і деяких - через 3 місяці.

Усім хворим відновлює олівець «Peclavus» призначався за наступною схемою: перші 2 тижні змащувалася поверхню нігтя 2 рази в день, в подальшому - 1 раз в день. Протягом години після нанесення препарату на нігтьову пластинку хворим заборонялося наносити який-небудь засіб, а також мити руки.

Критерії включення: особи обох статей у віці від 18 до 65 років з первинним епізодом і рецидивуючим перебігом ониходистрофии. Критерії виключення: особи до 18 років і старше 65; вагітні жінки; годувальниці; хворі, які одержували з приводу ониходистрофии інші методи лікування протягом 2-х попередніх місяців; хворі з важкоюсоматичною патологією.

Під нашим спостереженням знаходилися 30 хворих (всі жінки) у віці від 20 до 63 років з клінічним діагнозом оніходістрофія. Діагноз ониходистрофии встановлювався на підставі таких критеріїв:

• клінічна картина;

• скарги (розшарування, розм'якшення, зміна форми і консистенції нігтьових пластин);

• локалізація процесу на нігтьових пластинках кистей і стоп;

• локальний статус;

• мікроскопія (КОН-тест) для виключення грибкової патології.

Тривалість захворювання значно варіювала - від 1 місяця до 10 років (в середньому близько 1 року). В результаті лабораторного обстеження у всіх хворих при КОН-тесті отримано негативні результати, що дозволило нам виключити інфекційну природу захворювання.

Слід зазначити, що більшість обстежуваних пацієнток тривало використовували для догляду занігтьовими пластинками різні косметичні засоби (лаки, акрил, гель і ін.). Кількість таких пацієнток склало - 25 осіб (83,3%). У решти 5 хворих (16,7%) при зборі анамнезу та клінічному огляді виявлено такі шкірні захворювання: псоріаз, червоний плоский лишай і атопічний дерматит в стадії ремісії.

При зборі анамнезу вдалося з'ясувати, що найбільш часто хворі пред'являли такі скарги: на лущення нігтьових пластин і кутикули, на підвищену ламкість і зниження щільності нігтьових пластин, рідше відзначалася відшарування нігтьових пластин від нігтьового ложа, поздовжня і поперечна смугастість.

Клінічно найбільш часто виявлялися такі симптоми: оніхошізіс - 19 хворих, онихолизис - 5, онихорексис - 3, лінія Бо - 1, серединна каналіформная дистрофія - 1, трахіоніхія - 1.

Результати

Встановлено, що у всіх пацієнток, які отримували терапію відновлюєолівцем «Peclavus», спостерігалося клінічне лікування або поліпшення незалежно від природи ониходистрофии. У 24 пацієнток (80%) спостерігалося повне клінічне одужання, у 5 (16,7%) - значне поліпшення, у 1 (3,3%) - незначне поліпшення. При чому слід зазначити, що у 19 пацієнток з оніхошізісом внаслідок нераціонального використання косметичних засобів при 2-х місячному курсі терапії відновлює олівцем ми спостерігали клінічне лікування в 100% випадків.

Хворим з супутньою шкірної патологією Відновлюючий олівець призначався тільки в стадії ремісії основного шкірного процесу, причому тривалість використання олівця збільшувалася до 3 місяців. В цілому при лікуванні оніходістрофія в разі шкірної патології ми досягли непоганого ефекту, проте у однієї пацієнтки з довготривалим (більше 10 років) на псоріаз ефект не був досягнутий - мабуть через важкість захворювання ізалучення в патологічний процес матриксу. Дана пацієнтка потребувала призначення системних препаратів.

Слід зазначити, що при застосуванні відновлює олівця «Peclavus» загальних, місцевих побічних і небажаних явищ не зареєстровано.

Як вже говорилося вище, відновлює олівець «Peclavus» застосовувався при оніходістрофія різного генезу. Гарного ефекту ми домагалися при лікуванні оніходістрофія, внаслідок нераціонального впливу косметичних засобів, постінфекційних оніходістрофія, Лінії Бо, серединної каналіформной ониходистрофии.

Купити олівець для нігтів

Висновок

Проведене нами дослідження показало, що відновлює олівець «Peclavus» є високоефективним засобом місцевої терапії при оніходістрофія різного генезу. По ряду показників він не тільки не поступається, але і перевершує багато сучасних зовнішнізасоби, що використовуються в лікування дистрофії нігтів. До їх числа слід віднести здатність глибоко проникати крізь кератинові структури нігтьової пластини, досягаючи області матриксу та нігтьового ложа. Проведені нами дослідження свідчать також про клінічну ефективність відновлює олівця «Peclavus» і безпеки при його використанні.

Таким чином, відновлює олівець «Peclavus» є сьогодні одним з найбільш ефективних і зручних зовнішніх препаратів, який може з успіхом застосовуватися при лікуванні та профілактики оніходістрофія, особливо у осіб, які регулярно використовують косметичні засоби по догляду за нігтями.

Активні речовини:

- Біотин

- Д-пантенол

Докладніше...
ВідгукиВідновлювальний олівець для нігтів Peclavus
Увійдіть щоб залишити відгук.

ДОСТАВКА

Замовлення по телефонам приймаються у робочі дні з 10:00 до 18-00

  • Доставка та встановлення обладнання в салоні/клініці клієнта провадиться представниками компанії "ВЛАРУС".
  • Доставка по Україні - "Нова Пошта"
  • Самовивіз

ОПЛАТА

Банківський переказ на розрахунковий рахунок Приват Банку - вся Україна.

  •   Оплата провадиться через зручний Вам банк, термінал, інтернет банкінг.
  •   На вказану Вами електронну адресу або моб. телефон надсилаються наші реквізити.   
  •   Після підтвердження переказу з Вами зв'яжеться наш менеджер і погодить спосіб доставки.

Увага:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару.

Крем-дезодорант для ніг зі сріблом
Крем-дезодорант для ніг зі сріблом подробнее
Крем для ніг intensive з маслом чайного дерева
Крем для ніг intensive з маслом чайного дерева подробнее
Лосьйон з екстрактом граната Lotion Granatapfel
Лосьйон з екстрактом граната Lotion Granatapfel подробнее
Спрей з екстрактом виноградного листя Weinlaub Spray
Спрей з екстрактом виноградного листя Weinlaub Spray подробнее
Крем з екстрактом виноградного листя Weinlaub Creme
Крем з екстрактом виноградного листя Weinlaub Creme подробнее
Крем для ніг зігріваючий Fusscreme Warmend
Крем для ніг зігріваючий Fusscreme Warmend подробнее
Освіжаючий гель для ніг з екстрактом виноградного листя Weinlaub Gel
Освіжаючий гель для ніг з екстрактом виноградного листя Weinlaub Gel подробнее
Пілінг для ніг з екстрактом граната Fusspeeling Granatapfel
Пілінг для ніг з екстрактом граната Fusspeeling Granatapfel подробнее
Охолоджуючий спрей-дезодорант Fussdeo Spray
Охолоджуючий спрей-дезодорант Fussdeo Spray подробнее
Крем-дезодорант для ніг Peclavus basic Fussdeo Creme
Крем-дезодорант для ніг Peclavus basic Fussdeo Creme подробнее