QPEEL

DIVES MED – QPEEL ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ПІЛІНГ ДЛЯ ВИБІРКОВОГО ОМОЛОДЖЕННЯ ТА ПІДТЯЖКИ ШКІРИ. ЗАБЕЗПЕЧУЄ УСУНЕННЯ СИМПТОМІВ СТАРІННЯ, ФОТОСТАРІННЯ, ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ ТА СУТТЄВО ЗМЕНШУЄ НЕДОЛІКИ ШКІРИ

Докладніше...
Сервісне обслуговування
Hавчання

QPeel - це неінвазивна процедура неускладненого перебігу, яка вибірково стимулює глибокі шари дерми без сенсибілізації зовнішніх шарів епідермісу. Діючи на внутрішні структури шкіри, він викликає глибоке ремоделювання шкіри, що призводить до сильного ущільнення, розгладжування та ремоделювання. Формула є чудовим рішенням для неінвазивного ліфтингу та зміцнення шкіри, а також експрес-усунення недоліків шкіри. Поєднання трихлороцтової кислоти, мигдальної кислоти та койєвої кислоти забезпечує багатошаровий і комплексний ефект відновлення та омолодження. Шкіра після процедури стає ідеально підтягнутою, гладкою та сяючою.

QPeel можна використовувати як самостійне лікування або в поєднанні з іншими процедурами естетичної медицини. Використання лікування в комплексі з іншими процедурами дозволяє посилити і подовжити ефект терапії. Спеціалізовані протоколи лікування ефективно поєднують дермопластичні властивості ТСА з прогресивним процесом ревіталізації, ремоделювання та регенерації глибоких шарів шкіри без використання голок.

QPeel означає багатовимірний ефект лікування:
- цілорічне застосування
- вибіркова та спрямована дія в глибокі шари шкіри
- відмінна переносимість
- відсутність дискомфорту при лікуванні
- відсутність видимого та тривалого подразнення шкіри
- ефект освітлення та підтяжки шкіри помітний одразу після процедури
- медична безпека підтверджена європейським сертифікатом CE
- Можливість оптимізувати ефект інших естетичних процедур

Можна поєднувати з іншими методами лікування:
– мезотерапія
– лазерна терапія
– мануальні техніки

Ідеально підходить при порушеннях кератинізації та пігментації шкіри, а також при проблемах з акне.

Не потребує часу на відновлення та повернення до нормального функціонування одразу після лікування.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:
Трихлороцтова кислота – похідна оцтової кислоти, яка є найсильнішою кислотою органічного походження, що використовується в косметиці та естетичній медицині. Викликає хімічне пошкодження епідермісу, яке може досягати навіть сосочкового шару дерми. Ініціює процеси авторепарації, що включають повну заміну пошкоджених клітин і глибоку редермінацію шкіри. Позитивно впливає на метаболізм і структуру шкіри, стимулює синтез колагену і еластину і відновлює ендогенну гіалуронову кислоту.

Мигдальна кислота – AHA кислота високої градації та високого профілю безпеки, отримана з гіркого мигдалю. Збільшує проліферацію та заміну клітин із низьким рівнем подразнення шкіри. Зменшує появу тонких зморшок і пор і покращує текстуру шкіри, стимулюючи вироблення колагену та еластину. Його широке застосування та ефективність у багатьох естетичних проблемах робить його одним із найбільш часто використовуваних пілінгів у косметиці та медицині. Він не сенсибілізує фотозахисний шар шкіри до УФ-випромінювання і може використовуватися цілий рік.

Койєва кислота – інгібітор тирозинази, який бере участь у кожному етапі утворення меланіну. Має сильну депігментуючу та освітлюючу дію, покращує тонус та зволоження шкіри. Імунізує шкіру від шкідливого впливу УФ-випромінювання та стимулює її регенерацію.

 

Докладніше...
ВідгукиQPEEL
Увійдіть щоб залишити відгук.

ДОСТАВКА

Замовлення по телефонам приймаються у робочі дні з 10:00 до 18-00

  • Доставка та встановлення обладнання в салоні/клініці клієнта провадиться представниками компанії "ВЛАРУС".
  • Доставка по Україні - "Нова Пошта"
  • Самовивіз

ОПЛАТА

Банківський переказ на розрахунковий рахунок Приват Банку - вся Україна.

  •   Оплата провадиться через зручний Вам банк, термінал, інтернет банкінг.
  •   На вказану Вами електронну адресу або моб. телефон надсилаються наші реквізити.   
  •   Після підтвердження переказу з Вами зв'яжеться наш менеджер і погодить спосіб доставки.

Увага:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару.

GLYCOLIC PEEL 50%

GLYCOLIC PEEL 50%

подробнее
MANDELIC PEEL 40%

MANDELIC PEEL 40%

подробнее
LACTIC PEEL

LACTIC PEEL

подробнее