Косметологічні лазери

На сторінку:
Dual Lumiere (Long Pulse)

Dual Lumiere (Long Pulse)

подробнее
SUPREME Діодний лазер + фотосистема

SUPREME Діодний лазер + фотосистема

подробнее
Доданий лазер Supreme ONE

Доданий лазер Supreme ONE

подробнее
Лазерна система More-Xel Dual Accento Nd:Yag + Alex

Лазерна система More-Xel Dual Accento Nd:Yag + Alex

подробнее
Фракційний лазер S-CO2

Фракційний лазер S-CO2

подробнее
More-Xel Cellene СО2

More-Xel Cellene СО2

подробнее
Косметологічні лазери

Косметологічний лазер – один із найбільш затребуваних апаратів у салоні краси. Лазерне обладнання застосовується для епіляції, омолодження шкіри, виправлення естетичних вад, видалення патогенних утворень шкіри інших естетичних процедур. Професійні апарати також використовуються для лікування судинних патологій та акне.

Компанія Vlarus працює на ринку бьюті-індустрії України з 2002 року. Здійснюємо поставки косметологічного, естетичного та медичного обладнання зі США, Ю.Кореї та інших країн. У нас найкращі ціни на ринку, швидка доставка, навчання та сервісне обслуговування. Пропонуємо професійні лазерні апарати для оснащення салонів краси та клінік естетичної медицини.

Лазерне обладнання для косметології

  • Фракційний лазер. Апаратами формується у шкірі тисячі та десятки тисяч мікроушкоджень у вигляді стовпчиків (мікротермальних лікувальних зон). Торкається нижній шар епідермісу та дерма, і практично не ушкоджується роговий шар. Період загоєння з помірним набряком на 5-7 добу не «виключає» пацієнта їхнього активного соціального життя. Використовуються для розгладження зморшок, видалення розтяжок, звуження пір, корекції рубців, видалення пігментних плям, постакне та інших випадках.
  • Діодний лазер. В якості посилюючого середовища устрою використовуються напівпровідники, одні з найпоширеніших апаратів. Впливають на глибокі шари шкіри. Дуже часто використовується для епіляції, лікування акне, судинних порушень, зменшення рубців, омолодження. Впливає на волосся (темне та світле) при епіляції в стадії активного росту, нагріваючи фолікулярний епітелій.
  • Неодимовий лазер. Працює на основі кристалів, що поєднуються з іонами неодимового типу. Лазерний промінь проникає глибоко (до 8 мм), активно впливає на проблемні ділянки. Використовується для неабіляційного омолодження шкіри, видалення тату, карбонового пілінгу, лікування судин, оніхомікозу, позбавлення від акне, невусів, бородавок.
  • Олександрітові лазери. Використовується природний камінь олександрит з особливими властивостями спотворення світла. Завдяки високому поглинанню меланіну активно використовується для епіляції, особливо тонких, врослих, слабопігментованих волосків. Олександритовий лазер також ефективний видалення пігментних плям.
  • Гібридні лазерні системи. Це діодні апарати, в яких поєднуються різні технології: фракційний, олександритовий, неодимовий, ербієвий лазери та інші функції, інакше: поєднання діодного та твердотільного лазера. Використовуються для епіляції, лазерного омолодження, при судинних ураженнях, гіпергідрозі, оніхомікозі, акне, для видалення татуювань, при хірургічних рубцях та інших показаннях.
  • Лазери для видалення татуювання. Використовуються різні види апаратів. Найкращим для видалення татуювань та татуажу є Q-switch-лазер. Принцип дії схожий у всіх випадках: пігмент повинен повністю поглинути випромінювання та розпастися на дрібні частинки, відбувається мікровибух і залишки фарби потрапляють у лімфатичні канали та виводяться. Для повного зведення малюнку зазвичай потрібно кілька сеансів.

Купити косметологічний лазерний апарат в компанії Vlarus

  • Все представлене косметологічне обладнання сертифіковане на території України, має медичні сертифікати ISO та FDA сертифікат якості;
  • Надаємо безкоштовне навчання Ваших спеціалістів, з видачею сертифікатів та протоколів процедур;/li>
  • Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.