Фракційні лазери

На сторінку:
Фракційний лазер S-CO2

Фракційний лазер S-CO2

подробнее
More-Xel Cellene СО2

More-Xel Cellene СО2

подробнее
Фракційні лазери

Фракційний лазер - професійне обладнання, яке застосовується для омолодження і лікування шкіри. Фракційний лазер має шість режимів роботи, забезпечуючи ефективну процедуру лазерного омолодження, з видаленням зморшок і різних дефектів шкіри обличчя і тіла. 

Під час процедури фракційний лазер випалює на шкірі мікроскопічні отвори, на 1 кв. см промінь створює тисячі так званих лікувальних мікрозон. Неушкоджені тканини від впливу фракційного лазера починають загоювати «випалені отвори», за кілька процедур стара шкіра повністю змінюється. В результаті зникають дрібні зморшки, судинні зірочки, пігментні плями. Шкіра набуває пружність і омолоджується. 

Фракційний лазер діє на клітинному рівні, оживляючи клітини шкіри, надаючи їм сили для вироблення еластинових і колагенових волокон. В результаті досягається глобальне оновлення шкірних покривів на всіх рівнях. Під час сеансу фракційний апарат знищує старий колаген, на місце якого з'являються нові волокна, вироблені клітинами, які “прокидаються”. У міру вироблення нового колагену і знищення старого, відбувається реконструкція шкіри. Відбувається заміна поганих компонентів новими, молодими і більш якісними. Ефект процедур від фракційного лазера може зберігатися тривалий термін, з необхідністю проходити підтримуючу процедуру один раз в рік. 

 

Опис і основні характеристики апарату для лазерного шліфування 

 

CO2 фракційний лазер випускається відомим брендом виробника з США. Застосовуються якісні матеріали та найсучасніші електронні компоненти.

Застосування фракційних лазерів стало новим методом омолодження шкіри, видалення дрібних і глибоких зморшків, невеликих шкірних складок, обвисання шкіри обличчя і тіла. Фракційний лазер дозволяє впливати практично на будь-яку ділянку шкіри і досягати таких результатів як: 

 • Розгладження дрібних, глибоких і мімічних зморшків на шкірі обличчя; 

 • Підтяжка шкіри у верхній і нижньої частини століття; 

 • Усунення вугрової хвороби; 

 • Вирівнювання поверхні шкіри; 

 • Усунення вікової пігментації; 

 • Усунення сонячних плям і мелазми; 

 • Фракційне шліфування зони декольте; 

 • Боротьба зі шрамами й розтяжками; 

 • Боротьба з постакне. 

При роботі фракційного лазера відбувається вплив не тільки на поверхневі, а й глибокі шари шкіри. За допомогою спеціального механізму, оснащення, закріплене на кронштейні з шарніром переміщається до поверхні шкіри на необхідну ділянку. Апарат для лазерного шліфування генерує лазерний промінь, який дозволяє обробляти шари шкіри на необхідну глибину і з заданою інтенсивністю. Спеціальний двовимірний сканер дозволяє проводити контроль. 

Переваги апарату лазерної шліфування: 

 • функціональність; 

 • надійність;

 • ефективність процедури лазерного омолодження; 

 • вплив не тільки на поверхневі, а й глибинні шари; 

 • простота управління і налаштування; 

 • не вимагає спеціального технічного обслуговування; 

 • тривалий термін експлуатації. 

Фракційне омолодження дозволяє позбутися від зморшок і дефектів шкіри. Процедури абсолютно безболісні і показують ефективність вже з першої обробки.

 

Придбання обладнання для клініки 
 

Устаткування поставляється безпосередньо з Південної Кореї з сертифікатами і гарантією. CO2 лазер купити та оформити доставлення можна через наших операторів. CO2 фракційний лазер дозволить оснастити медичний кабінет багатофункціональним обладнанням, яке працює в декількох режимах: фракційне шліфування, процедури в області гінекології та хірургії, омолодження шкіри. Також зверніть увагу, що кожен апарат можна протестувати. 

 Компанія Вларус пропонує своїм клієнтам купити фракційний лазер і отримати наступні переваги: ​​

 1. Наша компанія поставляє виключно якісне обладнання, яке має сертифікати ISO і FDA; 

 2. Ми забезпечуємо рік гарантії на обладнання. 

 3. Купити фракційний СО2 лазер в клініку необхідно після ретельного зважування покупки. Ми розуміємо, що Ви бажаєте придбати фракційний лазер за доступною ціною, надійного якості. З цієї причини компанія Вларус поставляє на ринок України тільки європейське обладнання від відомих брендів: Bios і Biotec. Якщо у вас виникли сумніви або труднощі з вибором - ми з радістю допоможемо. 

 4. Купити фракційний лазер тепер стало можливо ще і в лізинг! Компанія Вларус надає косметологічне обладнання в лізинг, терміном до 5 років.